Конференція «Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи»

29 серпня 2019 року освітяни Хотінської селищної ради зібралися на серпневу конференцію «Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи». Цього року педагогічних працівників зустрічала Кіндратівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Освітян привітали селищний голова Хотінської селищної ради Микола Торяник та директор ТОВ АФ «ЛАН» Євген Кіриченко. Начальник відділу освіти Андрій Іванченко підвів підсумки впровадження освітньої реформи Нової української школи в Хотінській громаді. Про результати першого року навчання в Новій українській школі поділилась учитель початкових класів Кіндратівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради Наталія Свистун. Всі присутні із задоволенням переглянули відеофільм «Мої перші здобутки» про учнів 1 класу.

Щиро вітали вчителів з великої букви, які вели стежиною знань не одне покоління дітей, віддали кращі роки свого життя школі. Молодих учителів привітала вчитель із сорокарічним стажем, один із кращих директорів громади, переможець в номінації «Кращий на педагогічній ниві» Гаврильченко Ольга Олександрівна. За результатами роботи у 2018-2019 навчальному році відзначили педагогічних працівників, які мають певні досягнення.

Завершилася конференція привітанням педагогічних працівників:
Тепер вже останнє слово моє
Бо в мене бажання для всіх головне.
Хай красною буде учительська доля,
Щоб добре всім вам працювалося в школі.
Хай творчий вогонь в вашім серці не згасне,
Хай сили невичерпні ваші цвітуть,
Гордіться по праву за світлий, прекрасний,
Великий, почесний учительський труд!