“Предмет математики настільки серйозний, що слід не пропускати нагоди зробити його трохи цікавішим” Б.Паскаль

08 лютого 2019 року в Писарівській філії Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради, згідно Плану роботи методичного кабінету пройшов семінар для вчителів математики Хотінської ОТГ з проблеми «Використання дидактичних ігор для активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках математики».

Завідувач філії Шовкун Євген Якович презентував учасникам семінару заклад освіти. Психологічний тренінг «Я крокую до майстерності» на початку семінару, допоміг налаштуватися на позитивну та результативну роботу, створив невимушену та доброзичливу атмосферу. Із теоретичною частиною семінару ознайомила Харченко Олена Олександрівна, яка підготувала презентацію «Використання дидактичних ігор для активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках математики». Досвід реалізації  використання дидактичних ігор для активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках математики презентувала Очкаленко Ілона Геннадіївна, зупинившись на такій формі організації навчальної діяльності учнів як квест. Такий формат роботи є для учнів цікавим та результативним, адже закріплення математичних знань в умовах їх практичного застосування є основою формування математичної компетентності. Щоб трохи відволіктися від щоденних шкільних турбот в рамках семінару проведено майстер-клас з виготовлення валентинок.

Підсумок семінару було проведено у формі круглого столу, під час якого учасники семінару ділилися враженнями, обмінювалися думками від побаченого та почутого.