Серпнева конференція педагогічних працівників Хотінської громади

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, які визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості.

Так і в Хотінській громаді 27 серпня 2021 року відбулася серпнева конференція педагогічних працівників, тема якої «Освіта України: без бар’єрів: вектори якості та успіху».

Із вітальними словами до педагогів звернулися селищний голова Хотінської селищної ради Микола Торяник та його заступник Дмитро Мальцев.

Привітали освітянську спільноту з початком нового навчального року вокальний ансамбль Відділу культури, молоді, спорту та туризму Хотінської селищної ради «Барви Хотіні» та вихованці хореографічного гуртка Центру дітей, юнацтва та молоді Хотінської селищної ради.

Підсумував впровадження освітньої реформи нової української школи в закладах освіти Хотінської селищної ради та окреслив завдання на новий 2021-2022 навчальний рік начальник відділу освіти Хотінської селищної ради Андрій Іванченко.

За підсумками 2020/2021 навчального року було нагороджено вихователів, вчителів, керівників закладів освіти, які своєю працею роблять незамінний внесок у розвиток істинно успішного майбутнього.

Про впровадження нових сучасних підходів до організації роботи вчителів по збереженню здоров’я дитини дала рекомендації кандидат педагогічних наук, доцент, відмінник освіти України, керівник лабораторії здоров’яспрямованої освіти Валентина Успенська.

Досвідом своєї роботи по впровадженню здоров’язбережувальних технологій поділилася учитель вищої категорії, учитель початкових класів Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради Олена Ткаченко.

Психологічно налаштувала на роботу педагогів в новому навчальному році практичний психолог ДПТНЗ «Хотінський ПАЛ» Юлія Усик.

Своїми досягненнями в новій українській школі поділилася Людмила Гученко, директор Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради.

Про напрямки роботи позашкільної освіти 2021/2022 навчальному році розказала Тетяна Бідненко, директор Центру дітей, юнацтва та молоді Хотінської селищної.

А на завершення вихованці гуртка «Джура» Центру дітей юнацтва та молоді, учасники обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), переможці Всеукраїнського конкурсу ватр «Слава Героям» показали елементи конкурсів «Впоряд», «Фізична підготовка», «Рятівник», «Тактична підготовка».

Зберегти життя і здоров’я усіх учасників освітнього процесу – наше першочергове завдання сьогодні! Нехай новий навчальний рік стане роком професійних досягнень, особистих звершень освітян, а життя виставляє лише гарні оцінки!

Шановні колеги! Хай працюється з вогником у серці, гарних вам учнів, здійснення творчих задумів.