Засідання круглого столу «Педагогічна майстерня»

18 лютого 2020 року вчителі закладів загальної середньої освіти Хотінської селищної ради взяли участь у засіданні круглого столу «Педагогічна майстерня», який було проведено на базі Нижньосироватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Бориса Грінченка Нижньосироватської сільської ради.

Своїми творчими здобутками, досвітом роботи, секретами педагогічної майстерності ділилися: Крамаренко Любов Олександрівна, вчитель початкових класів Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради та Горбунова Ольга Миколаївна, директор і вчитель української мови та літератури Кіндратівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради.

Кожен із учасників заходу, незважаючи на великий педагогічний досвід, почерпнув для себе безліч цікавих і корисних ідей.