Зимові канікули у 2018 -2019 навчальному році

З 29 грудня 2018 року по 13 січня 2019 року в закладах освіти Хотінської селищної ради пройшли зимові канікули. Напередодні свят діти мали багато приємних сюрпризів: цікаві святкові програми, захоплюючі новорічні казки, що були проведені в кожній школі, а також всі учні отримали солодкі подарунки. Протягом зимових канікул усі заклади освіти спланували та провели різноманітні заходи: працювали усі гуртки, організовувалися екскурсії, зимові фотосесії, конкурси, майстер-класи, творчі майстерні, спортивні змагання, концертні програми, вчителі-проводили консультації з навчальних предметів, підготовку до ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та ЗНО тощо.

Захоплююче і яскраво пройшло Новорічне свято, яке для молодших школярів було організовано 26.12.2018р. в Кіндратівській загагальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. На свято були запрошені актори, які показали казкове дійство, разом із дітьми водили навколо ялинки новорічні хороводи, проводили цікаві розвиваючі ігри з учнями. Школярі також брали активну участь у святі, підготувавши новорічні вірші та пісні, які із задоволенням виконували для Діда Мороза і Снігуроньки. Завершилося свято отриманням подарунків, новорічними побажаннями всього найкращого в наступаючому році та фотографуванням разом героями.

У період зимових канікул учні переглянули виставу «Красуня і чудовисько», яка відбулася в театрі ім. М.С. Щепкіна. Перед виставою була новорічна інтермедія, в якій Дід Мороз і Снігуронька привітали всіх присутніх із новорічними святами. Цікавий сюжет, яскраві костюми, неперевершена гра акторів справили незабутнє враження на глядачів. Після вистави діти брали участь в новорічних конкурсах, які проводили з ними Дід Мороз і Снігуронька, фотографувалися біля ялинки.

30 грудня 2019 року в Кіндратівській загагальноосвітній школі І-ІІІ ступенів були проведені змагання з волейболу на кубок В.О. Потураєва.

Під час канікул учні шкіл привітали жителів Хотінської громади із Новорічними та Різдвяними святами.

Крім того учні взяли участь і в обласних новорічних святах: обласному новорічному балу для лідерів учнівського самоврядування, новорічній ялинці для дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування, новорічно-різдвяному святі в Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна.